3. ASKERİ LOJİSTİK VE DESTEK ZİRVESİ - ASO NÜKSAK

3. ASKERİ LOJİSTİK VE DESTEK ZİRVESİ

İşareti : 00000013/5000-3092

İrtibat : ceyda.polat@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı, Ankara Sanayi Odası (ASO) ve Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği’nin (SASAD) destekleriyle 4-5 Ekim 2022 tarihlerinde düzenlenen II. Askeri Lojistik ve Destek Zirvesi (DLSS-Defence Logistics Support Summit), Türkiye’de ilgili tarafları (uluslararası otoriteler, üst düzey bürokratlar, kuvvet komutanları ve sektör profesyonelleri) bir araya getirmiştir.

Anılan etkinlikte iki gün boyunca toplam 145 firma ve 1.367 kişi etkinliği ziyaret etmiş, 64 adet stantlı katılımcı yer almıştır. Zirve boyunca Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı’ndan birçok ziyaretçi etkinliğe katılmıştır.

Başarılı bir şekilde tamamlanan etkinliğin üçüncüsünün Milli Savunma Bakanlığı destekleriyle, Odamız önderliğinde 12-13 Aralık 2023 tarihlerinde, Ankara Hilton Garden Inn Otel’de gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Detaylı bilgi ve katılım şartlarına etkinlik resmi sitesinden erişilebilmekte olup katılım sağlamak isteyen üyelerimizin Organizasyon ekibi adına, Sn. Çağla Saçın’a (cagla@inppes.com) E-Posta ile ulaşması hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası