NÜKSAK YENİ ÇAĞRI DÖNEMİ PROJE HAZIRLIK ÇALIŞTAYI - ASO NÜKSAK

NÜKSAK YENİ ÇAĞRI DÖNEMİ PROJE HAZIRLIK ÇALIŞTAYI

İşareti : 05/5000-657

İrtibat : ceyda.polat@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kümelenme Destek Programı kapsamında Odamız tarafından kurulan İktisadi İşletme ile faaliyetleri sürdürülen NÜKSAK Nükleer Sanayi Kümelenmesi Projesi, proje uzatma dönemi ile beraber Mayıs 2023 itibarıyla Sözleşme süresinin sonuna gelmektedir.

Bakanlığımızla yapılan toplantılarda, 22 Temmuz 2022 tarihinde yayımlanan Kümelenme Destek Programı Yönetmeliği’nde yer alan güncellemelere uygun yeni bir çağrı programının yakın zamanda duyurulacağı şifahen belirtilmiş olup Odamız tarafından yeni proje çağrısı için ön hazırlıklar yapılmaktadır.

Mevcut projelerin çıktıları ve bu projelerden elde edilen faydalar ile bir sonraki Proje İş Planının hazırlanması aşamasında siz değerli üyelerimizin aktif katılımları ile ilerlenmesi önem arz etmektedir.

Bu kapsamda yeni çağrı dönemine ilişkin proje faaliyetlerinin planlanması konusunda gerçekleştirilecek 1 günlük çalıştay için tarih ve şehir tercihlerinizin bağlantıda yer alan anket üzerinden paylaşılması hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası