SELECTUSA ZİRVESİ - ASO NÜKSAK

SELECTUSA ZİRVESİ

İşareti : 05/5000-4939

İrtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı’ndan Odamıza ulaşan yazıda, yabancı firmaların Amerika pazarına açılmalarına ve pazarda büyümelerine destek olmak amacıyla SelectUSA programının başlatıldığı bildirilmektedir.

Program kapsamında her sene düzenlenmekte olan “SelectUSA Yatırım Zirvesi” önümüzdeki sene 1-4 Mayıs 2023 tarihlerinde Maryland, Gaylord Ulusal Tatil ve Toplantı Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Üst düzey yöneticiler ile ABD’den çeşitli sektörlerde liderlerin katılacağı ve 100’ün üzerinde oturuma ev sahipliği yapılacak Zirve’de yatırımcılar, ABD’deki yatırım fırsatları ile sağlanan kaynaklar ve teşviklerle alakalı bilgi edinebilecektir.

Firmaların ikili iş görüşmeleri düzenleyerek kendi yatırım projelerini de paylaşabilecekleri zirvede etkinlik alanında organize edilecek çalıştay ve resepsiyonlara katılınabilecektir.

Etkinlik hakkında ilgili internet adresinden bilgi alınabilecek olup kayıt adresi ve uygulanacak katılım ücretlendirmelerini ekte bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası

 

Ek Listesi:

SELECTUSA ZİRVESİ GENEL BİLGİLER