NÜKLEER SANTRALLER FUARI VE ZİRVESİ TEDARİKÇİLER KONFERANSI - ASO NÜKSAK

NÜKLEER SANTRALLER FUARI VE ZİRVESİ TEDARİKÇİLER KONFERANSI

İşareti : 05/5000-2222

İrtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

Akkuyu Nükleer A.Ş.’den Odamıza ulaşan yazıda, Odamızın da organizatörler arasında yer aldığı ve 8-9 Haziran 2022 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan 4. Nükleer Santraller Fuarı ve 8. Uluslararası Nükleer Zirve kapsamında, Rus Devlet Kuruluşu Rosatom ve Akkuyu Nükleer A.Ş. tarafından tedarikçiler için bir seminer organize edilmesinin planlandığı bildirilmiştir.

Söz konusu seminer kapsamında Akkuyu Nükleer Güç Santrali projesi kapsamında iş birliği olanakları ve satın alma faaliyetlerinin özellikleri ile ilgili sunumlar gerçekleşecektir. Aynı zamanda seminer katılımcıları, Akkuyu Nükleer A.Ş. ve Titan2 Ic İçtaş İnşaat A.Ş. temsilcilerine satın alma prosedürlerinin yürütülmesi ile ilgili sorularını doğrudan sorabilecekleri seminere özel ikili iş görüşmelerine katılım sağlayabilecektir.

Zirve etkinliklerine ve seminere katılım, katılımcı şirketin bir temsilcisi için ücretsiz olup ekte yer alan kayıt formu örneğine uygun şekilde hazırlanmış katılımcı bilgilerinin 25 Mayıs 2022 tarihine kadar Odamız NÜKSAK Nükleer Sanayi Kümelenmesi’ne (E-Posta: mert.ozturk@aso.org.tr ve tatyana.akin@aso.org.tr) ulaştırılması gerekmektedir.

Nükleer Endüstri Tedarikçi Konferansı program taslağı ve kayıt formu örneği ekte bilgilerinize sunulmaktadır.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası

 

Ek Listesi:

Nükleer Endüstri Tedarikçi Konferansı Program Taslağı

Kayıt Formu Örneği